Jazykové kurzy

Vážení rodičia,

v spolupráci s jazykovou školou E-KU Nitra pripravujeme jazykové kurzy anglického a nemeckého jazyka, ktoré budú v prípade dostatočného záujmu, prebiehať priamo v priestoroch SKŠ Nitra v čase po vyučovaní. Kurzy budú organizované podľa vzdelávacieho programu Súkromnej jazykovej školy E – KU Inštitútu jazykovej a interklultúrnej komunikácie, Piaristická 2, Nitra.

Súkromná jazyková škola E – KU Inštitút je zaradená v sieti škôl Slovenskej republiky a ponúka pre našich žiakov nasledovné jazykové kurzy:

Kurzy pre žiakov ZŠ 2.-5.ročník

Počet vyuč. hodín/polrok: 45

Rozvrh: 2 x 60 min. hod. (školné je prepočítané sadzbou za jednu vyuč. hod. = 45 min. )

Cena za polrok: 156 €, (3,46 €/vyuč. hod.) Zľava pre žiakov Spojenej katolíckej školy 10%

Počet poslucháčov v skup.: 8-10

Miesto realizácie kurzov: Priestory Spojenej katolíckej školy, Farská 19, Nitra

Učebná literatúra nie je v cene kurzu. Sada učebníc (učebnica + pracovný zošit) je určená pre celý školský rok. Cena sady učebníc: cca. 20-25€

Kurzy pre žiakov ZŠ 6.-9.ročník a pre študentov gymnázia

Počet vyuč. hodín/polrok: 68

Rozvrh: 2 x 90 min. hod. (školné je prepočítané sadzbou za jednu vyuč. hod. = 45 min. )

Cena za polrok: 208 €, (3,06 €/vyuč. hod.) Zľava pre žiakov Spojenej katolíckej školy 10%

Počet poslucháčov v skup.: 8-12

Miesto realizácie kurzov: Priestory Spojenej katolíckej školy, Farská 19, Nitra.

Učebná literatúra nie je v cene kurzu. Sada učebníc (učebnica + pracovný zošit) je určená pre celý školský rok. Cena sady učebníc: cca. 25-30€

Jednotlivé kurzy budú otvorené pod podmienkou minimálneho počtu 8 žiakov v skupine.

Vstupné testy sú naplánované na štvrtok 05. 09. 2019. O presnom čase a organizácii vstupného testovania Vás budeme informovať na stránke školy, prípadne na tel. čísle 0915 205 803.

Prosíme rodičov, ktorí by mali záujem o kurzy a nedostali mail s dotazníkom, aby odpovedali na nižšie uvedené otázky. Získané informácie nám poslúžia pri organizovaní vstupného testovania a pre zaradenie žiakov do skupín podľa veku a ročníka, ktorý žiak navštevuje. Požadované informácie zašlite na mailovú adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript..

• Meno a priezvisko dieťaťa/žiaka.

• Vek dieťaťa/žiaka.

• O aký jazykový kurz máte záujem?

a. anglický jazyk

b. nemecký jazyk

• Ktorej organizačnej zložky SKŠ je vaše dieťa žiakom?

a. Gymnázium sv. Cyrila a Metoda

b. ZŠ sv. Svorada a Benedikta

• Ktorý ročník a triedu na ZŠ, GCM navštevuje?

• Navštevuje vaše dieťa v súčastnosti jazykový kurz v E-KU škole?