Reprezentácia vo fitness v Budapešti

Miško Müllner žiak 3.B triedy nás bude reprezentovať na majstrovstvách Európy v sobotu 29.10.2016 na prestížnej súťaži vo fitness detí v Budapešti. Predtým úspešne prešiel rôznymi klubovými súťažami až po Majstrovstvá Slovenska.

Miško patrí do GYM GOL KLUBU NITRA. Bude bojovať v kategórii chlapcov do 12 rokov v dvoch kolách.  V prvom kole je Voľná zostava zložená z gymnastiky, akrobacie a rôznych náročných silových prvkov. V choreografii sa predstaví ako známy inšpektor z rozprávky.

Miško sa začal venovať tomuto športu v prvej triede. Poctivo chodil na tréningy, ktoré prebiehajú štyri krát do týždňa po dve hodiny pod vedením skúsených  trénerov. Cvičí a posilňuje sa len vlastným telom, takže žiadne činky ani závažia sa nesmú používať, robí sa len to, čo deti zvládnu.

Miškovi rodičia ďakujú trénerom Mgr. Lívii Maťúšovej, MUDr. Eleonóre Červeňovej a Mgr. Milošovi Krškovi za ich trpezlivosť, obetavosť, ochotu a chuť venovať sa deťom.

(text, foto: p.Müllnerová)