Základná škola sv. Svorada a Benedikta

Malý futbal mladších žiakov ZŠ

Školské športy  odštartovali. Po dlhých mesiacoch sa opäť odpískalo....

Dňa 22.4. sa uskutočnili 4  základné kolá  školského  pohára SFZ na 4 základných školách, ktorého sa zúčastnili žiaci nižších ročníkov. V tento deň sa  naša škola stretla na pôde ZŠ Tulipánová s ďalšími 5 školami. Hralo sa v  2 skupinách. Naši chlapci statočne bojovali a vybojovali si postup z 1. miesta v skupine. Čakal nás najťažší zápas s domácim tímom ZŠ Tulipánová o postup na MO. Súperi nám veľa šancí nedali, no i napriek tomu sme pretrhli ich nulové konto gólov s ostatnými skupinami. Ako zohratý tím sme síce nepostúpili, ale i tak sme s hrou a výkonom vysoko spokojní.

 

 

 Náš tím : 6. A – Cintula Lukáš, Varga Lukáš, Petrík Tobiáš, Čulák Juraj

                7. B – Bulla Samuel

                5. A – Nikel Pavol, Bott Viktor, Fúska Dominik

                5. B -  Mátel Filip, Minárčiny Filip, Markovič Teo

Chlapcom srdečne ďakujeme za úspešnú reprezentáciu školy.

 

Novinky v kocke