Základná škola sv. Svorada a Benedikta

Vianočný jarmok

V stredu 21. 12. 2016 sa uskutočnil  na našej škole tradičný vianočný jarmok. Priestory telocvične sa zmenili na vianočné mestečko s mnohými stánkami, ktoré hýrili  ozdobami, vlastnoručne vyrobenými svietnikmi, pohľadnicami, perníkmi, hračkami a inými drobnosťami na potešenie duše i tela. Samozrejme, že nechýbal ani detský vianočný punč s jabĺčkami a pomarančmi.

 

Výťažok jarmoku bude rozdelený do troch rodín, ktoré sú v núdzi. Jedna časť pôjde rodine Lukáška Beňa, žiaka 2. A triedy, druhá časť rodine Natálky Zvalovej, žiačky 5. A triedy a tretia rodine Katky Švecovej, ktorá je študentkou GCM.

Úprimne ďakujeme všetkým, ktorí sa podieľali na príprave a priebehu tejto dobročinnej akcie. Ďakujeme aj tým, ktorí sa priamo nezúčastnili jarmoku, ale pomohli pripraviť darčeky, teda Vám, milí rodičia a starí rodičia, hlavne aj za to, že vediete svoje deti k solidarite a láske k blížnym.

Fotogaléria

(foto: sr. Diana, text: sr. Mária Agáta)

Novinky v kocke