Základná škola sv. Svorada a Benedikta

Svoradov slávik

V utorok 14. mája 2019 sa v našej škole rozozvučali piesne rôzneho žánru: náboženské, ľudové aj tie moderné. Do ďalšieho ročníka súťaže Svoradov slávik sa zapojilo približne 30 detí z ročníkov 1.-4. Ťažké bolo vybrať najlepších, ktorí nás budú reprezentovať na ďalšom kole súťaže. Blahoželáme víťazom a prajeme všetkým zúčastneným, aby im spievanie vydržalo nadlho. Veď spev je úžasný dar, ktorý len tak hocikto nemá...

 

  Výsledková listina zo speváckej súťaže Svoradov slávik 14.5.2019

 

Ľudová pieseň:

1. Vilko Tužák (4.B)

2. Sofia Beňová (2.B)

3. Danielka Ducháčková (2.A)

 

Náboženská  pieseň:

1. Lukáško Bašista (2.B)

2. Sárka Romanová (3.A)

3. Miriamka Poláková (2.A), Filipko Mátel (2.B)

 

Moderná pieseň:

1. Terezka Chrtianska (4.B)

2. Miška Žolnová (2.B)

3. Anička Žitňáková (3.A), Veronika Caleková (2.A)

 

Víťazom srdečne blahoželáme!

 

Fotogaléria

(text: Mgr. E. Caleková, foto: Mgr. K. Bottová)

 

Novinky v kocke