Základná škola sv. Svorada a Benedikta

Poďakovanie

O tom, že o dobrých ľudí nie je núdza, sme sa mohli presvedčiť v jeden piatok a sobotu. Chodba v suteréne našej školy už naozaj potrebovala trošku vylepšiť.  Diery v stenách nám najskôr opravil a steny vystierkoval pán Hakl, za čo mu patrí veľká vďaka. Nasledovalo zoškrabanie farby na strope, vymaľovanie stien a ako posledná  - upratovacia fáza. Zo starého a ošumelého vytvorili šikovní rodičia nové a príjemné. S božou pomocou  a usilovnou prácou rodičov  prišiel očakávaný výsledok. Chodba ožila a robí radosť všetkým, čo po nej  prechádzajú.

 

Veľké poďakovanie a srdečná vďaka patrí všetkým rodičom, ktorí sa  našej prvej interiérovej brigády zúčastnili.  Ste úžasní, neváhate svoj voľný čas venovať našej – vašej škole.  

Ruku k dielu pridali...  - viď foto.

Novinky v kocke