Základná škola sv. Svorada a Benedikta

Pozdrav ku dňu matiek

 

Milé mamy, mamičky, staré mamy !

Mama - slovo krátke, milé, láskavé, ospievané v poézii a zachované v každom srdci. Mama  - prvé slovo, ktoré dieťa vysloví, je to láska sama. 

Pri slove mama si každý z nás predstaví svoju mamu. Milú a dobrotivú, ktorá  sa o nás s láskou stará, chráni nás a nekonečne miluje.

Deň matiek je príležitosťou poďakovať Vám za všetku tú vrelú lásku, za nehu a starostlivosť, ktorou zahŕňate svoje deti, za opateru, nekonečnú trpezlivosť a obetavosť, za materinskú nežnosť, ktorú v rodine rozdávate.

V mene Vašich detí, Vám, milé mamy, chceme poďakovať za každú chvíľu, ktorou ste obohatili ich detskú dušu, za to, že svoje deti učíte viere a láske, že im každý deň odovzdávate kus seba. Za to, že držíte nad nimi ochranné ruky, keď kráčajú životom.

Ďakujeme Vám za vaše ľudské vlastnosti, ktoré sú jedinečné práve pre matky. Úprimná vďaka a úcta nech poteší srdce každej z Vás. Nech Vás ochraňuje naša Božia Matka.
Prajeme Vám krásnu sviatočnú nedeľu.

Novinky v kocke