Základná škola sv. Svorada a Benedikta

Netradičná návšteva

V stredu  po jesenných prázdninách na našom školskom dvore brechal psík. Keby psík, ale poriadny vlčiak. Dokonca bol v sprievode policajtov. Nebojte sa, neprišiel nikoho hľadať, či naprávať. Psovodi z Mestskej polície v Nitre prišli žiakom našej školy ukázať veľmi šikovného trojročného vlčiaka menom  Norbert...?  Poslúchal na slovo, ľahol, sadol, zastal na mieste, aportoval, skákal cez prekážku, či zachytil unikajúceho zločinca...

Na záver ešte páni policajti odpovedali trpezlivo na množstvo otázok žiakov, dokonca odvážni štvrtáci mohli psíka pohladkať. Žiaci - psičkári dostali rady, ako psíka naučiť poslušnosti... no komu sa podarilo doma prevychovať svojho psíka, to sme sa ešte nedozvedeli...

Fotogaléria

(text, foto: Mgr. E. Caleková)

Novinky v kocke