Základná škola sv. Svorada a Benedikta

Výlet na Zobor

Tretiaci na vychádzke na Zobore

Niet väčšej radosti, ako povedať deťom, že sa v piatok neučíme. Vychádzka na Zobor potešila každého. Krásne počasie, ako stvorené na túru, žiaci odhodlaní vystúpiť čo najvyššie a konečne možnosť nadýchať sa čerstvého vzduchu. V lese sme si zopakovali všetko čo vieme o stromoch, o zvieratkách a o značkách, pomocou ktorých sa v lese orientujeme. Ďalekohladom sme sledovali krajinu, pomocou kompasu sme určovali svetové strany ale hlavne sme oddychovali a kochali sa krásou okolo seba. Len všetok ten hmyz v tráve, prípadne nájdená žabka, sa mal mať na pozore! Tretiakov totiž zaujíma najmä všetko živé, a ešte keď to skáče... To potom skáčeme všetci J Určite si ešte niekedy spríjemníme deň vychádzkou do okolitej prírody. 

Fotogaléria

Novinky v kocke