Základná škola sv. Svorada a Benedikta

Zbierať papier sa oplatí

Konečne nadišiel ten správny čas, aby sme si „vybrali“ našu cenu za dvojnásobné víťazstvo v zbere papiera. Dva dni bez učenia... ako najlepšie ich využiť? No samozrejme výletom! Možno trochu netradičným, keďže je december, ale o to krajším. A tak sme sa tri dni pred prázdninami vybrali na chatu do Jelenca.

Po výdatnom obede z vlastných zásob klobás, slaniny s cibuľou, rezňov a všakovakých iných dobrôt sme sa rozhodli spraviť si krásnu vychádzku na hrad Gýmeš. Slniečko nás sprevádzalo celou cestou podobne ako aj  Niki- štvornohý kamoš od susedov :). Napriek počiatočnému frflaniu niektorých „neturistov“, každý napokon uznal, že sa kráčanie do kopca oplatilo. Krásna príroda, čerstvý vzduch a v cieli nádherný výhľad. Cesta naspäť ubehla rýchlo a všetci sme sa už tešili na teplý čajík. Po krátkom oddychu sme pokračovali v spoločnom programe a hrách. A kedže niektorých nezastaví ani noc, hralo sa až do rána. O to ťažšie potom bolo balenie a skoro 3 kilometrová cesta s batožinou na autobusovú zastávku (však chlapci ;)) Všetko sme ale zvládli a už sa tešíme na ďalší zber papiera...

žiaci VIII.B

Fotogaléria

Novinky v kocke