Základná škola sv. Svorada a Benedikta

Triedny výlet VIII.B

V dňoch 28.-30.5.2015 si veľa učiteľov vydýchlo- VIII.B sa vybrala na výlet do Pavčinej Lehoty :). Naše prvé kroky smerovali do penziónu Severka, kde sme si všetci našli svoj pelech a mohli vybaliť zásoby. Po krátkom oddychu a oboznámení sa s prostredím, sme sa vybrali preskúmať aj Demänovskú ľadovú jaskyňu. Bola tam zima, mokro a kvapkalo nám za krky. No zážitok máme krásny. Aj prechádzka nám prospela- na večeru sme zjedli všetko do poslednej omrvinky :). Na druhý deň sme sa po raňajkách vybrali na obhliadku bobovej dráhy a návštevu artikulárneho kostolíka vo Sv. Kríži. Toľko „turistiky“- pre VIII.B nevídané.

Poobede konečne prišla na rad bobová dráha, kde si niektoré dievčatká poriadne zavýskali a chlapci naopak užívali zbesilú jazdu. Tú sme si vychutnali aj počas jazdy na štvorkolke. Vyšťavení a uvarení zo slniečka sme sa vybrali do chaty načerpať sily na nočnú hru, ktorá nás čakala po zotmení. Po prvotnom strachu z medveďov a vlkov sme sa predsa len odhodlali. Hľadať poklad v tmavom lese, bez baterky a bez toho, aby si nás strážcovia všimli bolo náročné, ale napínavé a zábavné. Ešte že sme na ďalší deň mohli všetko dospať v autobuse cestou domov. :) 

Fotogaléria

Novinky v kocke