Základná škola sv. Svorada a Benedikta

Poďme.....do Jelenca!

Poďme.....do Jelenca!V jedno slnečné stredajšie ráno sa celá 8.A na čele s pani učiteľkou Blankou Farkašovou a sestričkou Agátkou vybrala na koncoročný výlet do Jelenca .Všetci sme sa na naň veľmi tešili, pretože stráviť dva dni s ľuďmi akých máme v našej triede je veľký zážitok.

Hneď ako sme dorazili, začali sme objavovať nové prostredie. Ofrflali a preskúmali sme chatu, ako to vždy dievčatá robia, zatiaľ čo chlapci sa poriadne unavili pri futbale. Všetci zaľahli do postelí plní očakávaní na nasledujúci deň. Hneď ráno sme vyrazili na túru. Cesta bola namáhavá, lebo sme zle odbočili a stratili sa .Ale nakoniec sme sa šťastne dostavili na zrúcaniny hradu Gýmeš. Večer sme sa pustili do opekania špekačiek. Ked´ už  Jelenec zahalila tma, vydali sme sa na nočnú stopovačku zakopaného pokladu manželov Forgáčovcov. Tú noc všetci rýchlo zaspali. Ked´ sme odchádzali domov, každý mal neopakovateľné zážitky. Počas týchto dní sme sa bezstarostne hojdali na hojdačkách pred chatou, hrali futbal od rána do večera, súťažili proti sebe ,spúšťali sa na pneumatike ako Tarzani...Na tento výlet nikto z nás nezbudne.

 Fotogaléria

Novinky v kocke