Základná škola sv. Svorada a Benedikta

Výlet 2.B s rodičmi

V piatok 26.5.2017 bolo krásne počasie ako stvorené na túru . Žiaci z 2.B spolu s rodičmi a súrodencami  boli odhodlaní vystúpiť  na Zobor aby mali možnosť konečne sa nadýchať čerstvého vzduchu. Vybrali sme si trasu po modrej turistickej značke a vydali sme sa za dobrodružstvom a poznaním. Už po prvých krokoch lesom nás zaujala voda vyvierajúca z kameňa známa ako Svoradov prameň. Počas cesty sme pozorovali skúmali  veľa zaujímavých chrobáčikov. Miestami náročný terén sme zdolali a aj mladší súrodenci s rodičmi uvideli ten nádherný výhľad vrcholu Pyramídy.

Zahrali sme sa, zasmiali a po spoločnej fotografii na pamiatku a sladkej odmene sme sa s prázdnymi batohmi ale  zato plný zážitkov, vybrali späť do školy a domov.

 

Fotogaléria

(text, foto: Mgr. Katarína Bottová)

Novinky v kocke