Základná škola sv. Svorada a Benedikta

........a Slovo bolo u Boha............

Dňa 22.11.2012 sa naše žiačky ZŠ sv. Svorada a Benedikta zúčastnili krajskej súťaže v recitácii kresťanskej poézie a prózy .....a Slovo bolo u Boha...... Našu školu vzorne a s veľkým úspechom reprezentovali žiačky  z V. A Izabela Ševčíková a  Natália Kováčová, z  IX. A  Milena Ščurková a Lili Anna Kónyová. Vrátili sa s vynikajúcim ocenením.

 
 1. miesto v II. kategórii - poézia  získala Izabelka Ševčíková z V.A
 
  1. miesto v II. kategórii - próza  získala Natália Kováčová z V.A
 
  2. miesto v III. kategórii - próza získala Milenka Ščurková z IX.A
 
Súťaž je postupová a naše víťazky postúpili do celoslovenského kola, ktoré sa uskutoční  9.2.2013.
Všetkým zúčastneným a víťazkám blahoželáme a ďakujeme za reprezentáciu.
Novinky v kocke