Základná škola sv. Svorada a Benedikta

Majstrovstvá okresu v atletike ZŠ

Dňa 20.5. 2014 sa uskutočnili majstrovstvá okresu v atletike základných škôl. Súťažilo sa v ôsmich disciplínach, kde sa mohla jedna súťažiaca zúčastniť maximálne dvoch disciplínach. Z našej školy bolo vybratých deväť dievčat, ktoré súťažili nasledovne.

Štafeta 4x60m: Martina Pavlíková, Veronika Žuk-Olszewska, Miriam -Dubeňová, Lea Jašíčková

Šprint na 60m: Lea Ďuranová, Daniela Kalúzová

Šprint  na 300m: Lea Jašíčková, Nikola Jakubíková

Beh na 800m: Bernadeta Bírošová, Miriam Dubeňová

Skok do výšky: Veronika Žuk-Olszewska, Nikola Jakubíková

Skok do diaľky: Daniela Kalúzová, Martina Pavlíková

Vrh guľou: Lea Ďuranová, Sofia Michaličková

Hod kriketkou: Bernadeta Bírošová, Sofia Michaličková

Naše húževnaté  dievčatá dali do športových disciplín všetku svoju energiu a zdatnosti, čo prinieslo aj úspech. Bernadeta Bírošová sa umiestnila na treťom mieste  v behu na 800m,  vo vrhu guľou obsadila siedme miesto Sofia Michaličková a  získala aj piate miesto v hode kriketkou. Lea Jašičková skončila na 25 mieste v šprinte na 300m. Všetkým zúčastneným dievčatám gratulujeme za ich podané výkony  na majstrovstvách v atletike.      

Fotogaléria

Novinky v kocke