Okresné kolo SONG

Dňa 18.5.2016 sa v Centre voľného času Domino uskutočnilo okresné kolo speváckej súťaže v anglickom jazyku SONG 2016. Zúčastnili sa jej aj žiačky z oboch stupňov našej školy. Skupinu speváčok z 1.stupňa z 3.B tvorili Eliška Petrušková, Zuzka Kviatkovská, Laurika a Alžbetka Kopecké. Za druhý stupeň si sólo zaspievala Kamilka Lišková (5.A), ktorú sprevádzala sestra Karolínka (9.B) hrou na gitare. Ďalšia skupina za 2.stupeň bola zo 7.A - Bibiána Kocperová, Lenka Nitrianska, Martina Vašinová a Terezka Petríková, ktorá hrala aj na klaviri a zmiešaná skupina Sára a Sabína Niňajové z 5.A so Sofiou Bánovskou zo 7.A. Napriek veľkej konkurencii sa našej zmiešanej skupine podarilo získať krásne 3. miesto. Srdečne blahoželáme k úspechu a ostatným dievčatám ďakujeme za reprezentovanie našej školy.