Základná škola sv. Svorada a Benedikta

Majstrovstvá okresu v orientačnom behu žiakov a žiačok ZŠ

Dňa  17. apríla sme sa rozhodli a športovo pripravili popasovať sa s neznámou mapou a terénom. Našu školu sa odhodlali  reprezentovať 4 dievčatá 6 chlapcov. Čakal ich orientačný beh v parku na Sihoti. Účasť bola bohatá. Počasie prialo i  slniečko zohrievalo. V kategórii žiačok  ZŠ sa na štart v jednotlivých minútach postavilo  115  dievčat. A  kategória žiakov  pozostávala  zo  126  chlapcov.

Výsledky  družstiev :

V  kategórii žiačok sa OB zúčastnilo  28  základných škôl. Naše dievčatá, v zložení – Barantalová Sára (8. A), Bégerová  Tamara (8. A), Blažková  Alexandra (8. A) a Vašinová  Martina (9. A)  obsadili  10. miesto.

V kategórii žiakov sa OB zúčastnilo 30  základných  škôl. Skupinu našich chlapcov tvorili – Čulák  Martin (9. A), Križan  Adam (9. A),  Križan Filip (9. A), Fuska  Peter (8. A ), Príbela  Patrik (8. A)  a Biely  Peter  (8. A).  Chlapci  skončili v celkovom poradí  na  13.  mieste.

 Najlepšie  umiestnenie dosiahol z  chlapcov  Martin  Čulák. Skončil  na  8. mieste.

Z dievčat  Sára  Barantalová  obsadila   13.  miesto.

Športovcom  srdečne  gratulujeme  a  prajeme  veľa  športových  úspechov.

Fotogaléria

(text, foto: Mgr. D. Hatinová)

Novinky v kocke