Základná škola sv. Svorada a Benedikta

Song

Aj tento rok na začiatku mája 2019 sa na našej škole uskutočnilo školské kolo speváckej súťaže v anglickom jazyku Song 2019. Do okresného kola, v Centre voľného času Domino, postúpili v kategórii sólo - Katka Vallová zo 4.B, Ema Rajtarová z 5.A a Kamilka Líšková z 8.A. V kategórii skupiny postúpili dve skupiny - Samko Hollý, Števko Jančuš, Rebečka Dřízhalová a Ema Rajtarová z 5.A a skupina dievčat z 8.A - Kamilka Líšková, Veronika Fusková a Janka Bažaličková.

Dňa 22.5.2019 sme sa zúčastnili okresnej súťaže v Domine. Napriek silnej konkurencii sa nám opäť podarilo zabodovať a tak sme doplnili našu zbierku úspechov. Ema vyhrala prvé miesto, Kamilka získala tretie miesto a dievčatá z 8.A zvíťazili vo svojej kategórii.

Srdečne blahoželáme k úspechu a ostatným ďakujeme za účasť.

Fotogaléria

(text, foto: Mgr. B. Rajtarová)

Novinky v kocke