Základná škola sv. Svorada a Benedikta

Deň polície

Niekedy je aj taká brušná chrípka na niečo dobrá... aspoň nás spomalí a ja som si konečne našla čas podeliť sa s vami o pár aktivít, ktoré sme už tento rok v ŠKD stihli. Nesmiem však zabudnúť ani na celoslovenský Deň polície, ktorý sa tento rok konal v Nitre. Už celý týždeň pred akciou sme mohli na školskom dvore pozorovať rôzne kúsky pilotov helikoptér a visiacich policajtov na lane.... Opäť sme ocenili polohu našej školy a do centra diania na Svätoplukovom námestí sme mali ozaj len na skok. Naozaj sa bolo na čo pozerať. A nielen to!

Vyskúšali sme si prevrátenie v aute pri simulovanom šmyku, chlapci si "oňuchali" ozajstné streľné zbrane, dievčatá pohladili sovu, posadili sa na ozajstnú policajnú motorku, trochu nás zamaskovali ako vojakov v akcii a chlapci sa pred našimi očami premenili na rytierov.“ Len keby im to ostalo“... povzdychli sme si my, dievčatá. A tu je zopár fotiek.

Fotogaléria

Novinky v kocke