VEČER BOŽIEHO MILOSRDENSTVA S PÁTROM PAULOM

Milí rodičia, starí rodičia, žiaci a priatelia našej školy,

počas tohto týždňa budeme mať v našej škole vzácnu návštevu. Je ňou rakúsky kňaz P. Paul Maria Sigl, ktorý stál pri zrode našej školy a už niekoľko rokov pôsobí v zahraničí. Je zakladateľom spoločenstva Rodiny Panny Márie a vykonáva prednášky a duchovné cvičenia po celom svete.

V stredu 30.1.2013 zavíta aj medzi nás a meditáciami o Božom milosrdenstve bude sprevádzať „Večer Božieho milosrdenstva“, na ktorý Vás všetkých srdečne pozývame do Kláštorného kostola o 18.00 hod.

Jednou z hlavných tém prednášok P. Paula sú aj posolstvá z Amsterdamu a Matka všetkých národov. Tieto prednášky bude mať aj počas Modlitbového dňa v Nitre 9.2.2013 v mestskej hale, o ktorom sa viac dozviete v príspevku Modlitbový deň.

P. Peter M. Šabo

Foto z Večera Božieho milosrdenstva, ktorý pripravovali žiaci ZŠ sv. Svorada a Benedikta.