Základná škola sv. Svorada a Benedikta

Vianočný jarmok 2018

Vo štvrtok 20. 12. 2018 sa uskutočnil  na našej škole tradičný vianočný jarmok. Priestory telocvične sa zmenili na vianočné mestečko s mnohými stánkami, ktoré hýrili  ozdobami, vlastnoručne vyrobenými svietnikmi, pohľadnicami, perníkmi, hračkami a inými drobnosťami na potešenie duše i tela. Novinkou bola možnosť dať si namaľovať tvár, ktorú ponúkli žiačky 8. A triedy. Chlapci zo 7. A triedy boli tiež podnikaví – za 10 centov ste mohli vyskúšať, či máte presnú mušku a trafíte pyramídu umelých pohárikov.   Veľmi chutný detský vianočný punč pripravili žiačky 9. A triedy.

Úprimne ďakujeme všetkým, ktorí sa podieľali na príprave a priebehu tejto dobročinnej akcie. Ďakujeme aj tým, ktorí sa priamo nezúčastnili jarmoku, ale pomohli pripraviť darčeky, teda Vám, milí rodičia a starí rodičia a hlavne aj za to, že vediete svoje deti k solidarite a k láske k blížnym.

Fotogaléria

(text, foto: sr. Mária Agáta)

 

Novinky v kocke