Základná škola sv. Svorada a Benedikta

Výlet do Topoľčianok

16.júna sme nešli do školy

a bolo nám to celkom po vôli.

Štyri triedy a deň krásny

skvelý zážitok bol jasný.

Zubre, žrebčín, zámok,

so sladkosťami stánok.

Prežili sme krásne chvíle,

deti boli veľmi milé.

 

Ale nechajme prehovoriť tých, pre ktorých bol výlet určený.

Náš triedny výlet bol veľmi pekný. Boli sme tam spolu triedy 2.A,2.B,3.A,3.B. Boli sme pozrieť zubrov, zámok a žrebčín. V žrebčíne boli nádherné kone. Najviac sa mi páčil kôň Kráľovnej Alžbety II., ktorý sa volal Maestro.   Adrianka

Najprv sme sa s celou triedou išli pozrieť na zubre a najviac sa mi na nich páčilo, keď nám teta začala rozprávať zaujímavosti. Nakoniec, keď sme si ich prezreli, išli sme do Topoľčianok na kone. Bola tam krásna stajňa s koňmi. Odtiaľ sme išli do parku, kde sme sa zahrali. Potom nás zobrali do kaštieľa a dozvedeli sme sa kto tam býval.   Simonka

Najprv  sme si išli pozrieť zubrov  a potom sme desiatovali. Boli sme aj na zmrzline, ale ja som si dala veľký sladký kornútok. V parku bola nádherná fontána. Chlapci si hneď kúpili lízatká. Všetky kone boli veľmi nádherné. Výlet bol vydarený.   (Lucka)

Fotogaléria

Novinky v kocke