Základná škola sv. Svorada a Benedikta

Divadlo Obuvník Martin

21. 12. 2016 sme sa vrátili na základnú školu. Nie, hromadne sme neprepadli, robili sme program pre prvákov. Naše herecké talenty sme nenechali ležať ľadom. Príbeh o pánovi Martinovi bol poučný nielen pre prvákov, ale aj pre nás. Boh prichádza v ľuďoch okolo nás, aj keď ho niekedy očami nevidíme (dobre vidíme len srdcom). 21.12. sme ho skutočne stretli a žiara v detských očiach nám bola dôkazom.

 

Sme veľmi šťastní, že sme mohli týmto deťom skrátiť vyučovanie, zapáliť v ich očiach iskričky a urobiť im týmto skutkom obrovskú radosť. Takisto sa veľmi tešili aj z balíčkov cukríkov, ktoré sme im pripravili a z hier s veľkými gymnazistami.

Fotogaléria

(text: Katarína Petrovičová, Patrícia Kováčiková, Tatiana Švecová, 2.N, foto: Michaela Majerczaková, 2.N)

Novinky v kocke