Základná škola sv. Svorada a Benedikta

Svoradov slávik 2018

V stredu 9.mája 2018 sa v našej škole rozozvučali piesne rôzneho žánru. Do ďalšieho ročníka súťaže Svoradov slávik sa zapojilo približne 40 detí z ročníkov 1.-4. Veru prváci sa vôbec nedali zahanbiť a získali ocenenie v každej kategórii. Ťažké bolo vybrať najlepších, ktorí nás budú reprezentovať na ďalšom kole súťaže. Blahoželáme víťazom a prajeme všetkým zúčastneným, aby im spievanie vydržalo nadlho. Veď spev je úžasný dar, ktorý len tak hocikto nemá...


Výsledková listina zo speváckej súťaže Svoradov slávik 9.5.2018

 Ľudová pieseň:

1. Rebeka Dřízhalová (4.A)

2. Vilko Tužák (3.B)

3. Mirko Svojčík (1.A)

Náboženská  pieseň:

1. Miriamka Poláková (1.A)

2. Lukáško Bašista (1.B)

3. Anička Žitňáková (2.A)

Moderná pieseň:

1. Terezka Chrtianska (3.B)

2. Ema Rajtarová  (4.A)

3. Miška Žolnová (1.B)

Víťazom srdečne blahoželáme!

Fotogaléria

(text: Mgr. E. Caleková, foto: Mgr. J. Martišová)

Novinky v kocke